додаток до ПОВІДОМЛЕННЯ

14/06/2018
додаток до ПОВІДОМЛЕННЯ

В додаток до ПОВІДОМЛЕННЯ про намір скористатися правами, передбаченими статтею 65-2 Закону України «Про акціонерні товариства», яке було направлено на 16.05.2018 року на виконання вимог підпункту 3 частини 2 статті 652 закону України «Про акціонерні товариства» надаю інформацію про ціну, передбачену пунктами 1 та 2 частини п’ятої статті 652 закону України «Про акціонерні товариства», надаю інформацію,

1. щодо найвищої ціни акції, за якою заявник вимоги (Уповноважена особа), його афілійовані особи або треті особи, що діють спільно з ним, придбавали акції цього товариства протягом 12 місяців, що передують даті набуття домінуючого контрольного пакета акцій включно з датою набуття. Так, за останні 12 місяців ціна придбання акцій Товариства уповноваженою особою та особами, що діють спільно з ним згідно з Договором про спільну діяльність, якій посвідчено Кисельовою Н.В., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу та зареєстровано в реєстрі за № 608, складала 8,60 грн. (вісім гривень шістдесят копійок) та 29,72 грн. (двадцять дев’ять гривень сімдесят дві копійки).

2. щодо найвищої ціни, за якою заявник вимоги, його афілійовані особи або треті особи, що діють спільно з ним, опосередковано набули право власності на акції цього товариства протягом 12 місяців, що передують даті набуття такою особою домінуючого контрольного пакета акцій товариства включно з датою набуття, за умови що вартість акцій товариства, які прямо або опосередковано належать такій юридичній особі, за даними її останньої річної фінансової звітності, становить не менше 90 відсотків загальної вартості активів такої юридичної особи – право власності не набувалось.

Уповноважена особа власників
домінуючого пакету акцій приватного акціонерного товариства «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СИРЗАВОД»

__________________ /Машевський О.С./

Категория: 2018
Свежие публикации
До уваги акціонерів:
До уваги акціонерів:
18/03/2021 / 2021
Оголошення до акціонерів
Читать далее ⟶
До уваги акціонерів:
До уваги акціонерів:
18/03/2021 / 2021
Оголошення до акціонерів
Читать далее ⟶